KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Affisch 12012554

nr 1201 2554

Affisch

litografisk, Moretti, 1967, bladets mått: 41x55,5, signerad, löst blad

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 3 september 2018
kl 20:45:46